Çin və Azərbaycanin iqtisadi inkişafi fenomeni vətəndaşlarin sosial-iqtisadi hüquqlarinin inkişafi kontekstində
Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası İnsan Hüquqları İnstitutu və Çin Müasir Beynəlxalq Münasibətlər İnstitutu sizləri"Çin və Azərbaycanin iqtisadi inkişafi fenomeni. Vətəndaşlarin sosial-iqtisadi hüquqlarinin inkişafi kontekstində" başlığı altında keçiriləcək Beynəlxalq Konfransında iştirak etməyə dəvət edir.
Çin və Azərbaycanin iqtisadi inkişafi fenomeni. Vətəndaşlarin sosial-iqtisadi hüquqlarinin inkişafi kontekstində   ---- >   Dəvətnaməni buradan köçürün

Феномен экономического развития Азербайджана и Китая в контексте развития социально-экономических прав граждан
Институт по правам человека Национальной Академии Наук Азербайджана совместно с Китайским интститутом современных международных отношений приглашает вас принять участие в международной конференции на тему «Феномен экономического развития Азербайджана и Китая в контексте развития социально-экономических прав граждан».
Феномен экономического развития Азербайджана и Китая в контексте развития социально-экономических прав граждан  ---- >   Скачать пригласительную