“leyla Əliyeva: “Xocalıya Ədalət!” (beynəlxalq erməni terroruna qarşı yeni strateji model)” kitabının təqdimatı
2014-cü il fevralın 25-də saat 15.00-da Azərbaycan Respublikası Prezidentinin İşlər İdarəsinin Siyasi Sənədlər Arxivinin binasında “Xocalıya Ədalət” Beynəlxalq təbliğat və marifləndirmə kampaniyasının, Azərbaycan Milli Elimlər Akademiyası İnsan Hüquqları İnstitutunun və “Kaspian izvestiya” Beynəlxalq İnformasiya Agentliyinin birgə nəşri olan, Vasif Səmədov və Rövşən Vəlizadənin müəllifliyi ilə yazılmış iki cildlik “Leyla Əliyeva: “Xocalıya Ədalət!” (Beynəlxalq erməni terroruna qarşı yeni strateji model)”kitabının təqdimat mərasimi keçiriləcək.

Презентация книги «Лейла Алиева: «Справедливость к Ходжалы!» (Новая стратегическая модель против международного армянского террора)»
25-го февраля 2014-го года в 15:00 в здании Архива Политических Документов Управления Делами Президента Азербайджанской Республики состоится презентация двухтомника  «Лейла Алиева: «Справедливость к Ходжалы!» (Новая стратегическая модель против международного армянского террора)», являющегося совместным проектом Института по Правам Человека Национальной Академии Наук Азербайджана и Международного Информационного Агентства «Каспиан Известия» под авторством Васифа Самедова и Ровшана Велизаде.