“leyla Əliyeva: “Xocalıya Ədalət!” (beynəlxalq erməni terroruna qarşı yeni strateji model)” kitabının təqdimatı
2014-cü il fevralın 25-də saat 15.00-da Azərbaycan Respublikası Prezidentinin İşlər İdarəsinin Siyasi Sənədlər Arxivinin binasında “Xocalıya Ədalət” Beynəlxalq təbliğat və marifləndirmə kampaniyasının, Azərbaycan Milli Elimlər Akademiyası İnsan Hüquqları İnstitutunun və “Kaspian izvestiya” Beynəlxalq İnformasiya Agentliyinin birgə nəşri olan, Vasif Səmədov və Rövşən Vəlizadənin müəllifliyi ilə yazılmış iki cildlik “Leyla Əliyeva: “Xocalıya Ədalət!” (Beynəlxalq erməni terroruna qarşı yeni strateji model)”kitabının təqdimat mərasimi keçiriləcək.

Presentation of the book “Leyla Aliyeva”:“Justice for Khojaly!” (new strategic model against international armenian terrorism)
On  25th February 2014  at 15:00 in the building of the Archive of political documents of  the Administration of President of the Republic of Azerbaijan will be presented two- volume edition “Leyla Aliyeva”: “Justice for Khojaly!” (New  strategic model against international Armenian terrorism)  which is a joint project of the Institute on Human Rights of the National Academy of Sciences of Azerbaijan and the International Information Agency “Caspian Izvestia”, by Vasif Samedov and Rovshan Velizade.