İdarə Heyətinin sədri İnstitut əməkdaşları ilə görüş keçirib
Hüquq və İnsan Haqları İnstitutunun İdarə Heyətinin sədri Məhəmməd Quluzadə sentyabrın 5-də İnstitut kollektivi ilə görüş keçirib.
Görüşdə 2023-cü ilin 3 rübü ərzində İnstitutda görülmüş işlər barədə ümumi məlumat verilib, həmçinin ilin son rübü üçün qarşıda duran hədəf və vəzifələr müzakirə olunub.
Sonda İdarə Heyətinin sədri İnstitutun 3 əməkdaşını 60 illik Yubileyləri münasibətilə təbrik edib. Səmimi keçən görüşdə hər 3 əməkdaş – Gülşən Ələsgərova, Fərasət Qurbanov və İlqar Xəlilov İnstitutun ictimai həyatında və səmərəli fəaliyyətində yaxından iştirak etdiklərinə görə mükafat və “Təşəkkürnamə” ilə təltif olunublar. Sədr onlara uzun ömür, can sağlığı, iş həyatlarında uğur və müvəffəqiyyətlər arzu edib.

The Chairman of the Board held a meeting with the employees of the Institute
Chairman of the Board of the Institute of Law and Human Rights, Mahammad Guluzade held a meeting with the staff of the Institute on September 5.
M.Guluzade gave general information about the work implemented by the Institute during the 3 quarters of 2023, and spoke about the goals and tasks ahead for the last quarter of the year.
In conclusion, the head of Institute congratulated our three employees on their 60th anniversary. At the meeting, all 3 employees - Gulshan Alasgarova, Farasat Gurbanov and Ilgar Khalilov were awarded with “Certificate of Appreciation” and received a reward for their effective participation in the activities of the Institute. The Chairman wished them a good health, success, and prosperity.